Archief Agenda Adverteren Contact Disclaimer
Dak en gevel techniek Nieuws Blog Projecten Green-Industry-Profile
Greenkeeper
Fieldmanager
Boomzorg
Boom In Business
Groundsman
Stad + Groen
Zoek op producten,
mensen en merken.
Meer informatie over GIP GIP handleiding
Boomkwekerij Ebben B.V.
Beerseweg 45
5431 LB Cuijk
Nederland

Tel: 0485 31 20 21
Fax: 0485 31 38 88
E-mail: info@ebben.nl

BTW: NL 006657540B01
KvK: 16033935

www.ebben.nl
Ebben - trees since 1862 TreeEbb - dé bomenzoektool voor en door groenprofessionals
Boomkwekerij Ebben in Cuijk is sinds 1862 actief als producent van milieuvriendelijk en duurzaam geteelde beplanting voor de realisatie van groenprojecten in de (semi-)openbare of particuliere ruimte. Ebben is gespecialiseerd in meerstammige bomen, klimbomen, laan- en parkbomen, karakteristieke bomen en solitair heesters. Het Ebben Inspyrium is een locatie voor evenementen binnen en buiten de branche, inclusief auditorium en 1400 m2 daktuinen met inheemse en exotische fruitsoorten. Inspyrium onderstreept de rol van Ebben als kennispartner en draagt bij aan een brede kijk op alle mogelijke groene toepassingen in de openbare ruimte. Boomkwekerij Ebben voert een compleet nieuwe, internationale website. Een inspirerend, digitaal platform waar landschapsarchitecten, stedenbouwkundigen, groenaannemers, boomverzorgers, studenten en andere vakgenoten werkelijk álles over bomen en hun toepassing vinden. Inclusief de TreeEbb - een uitgebreide bomentool waarmee de gebruiker eenvoudig zoekt in duizenden, karakteristieke beplantingssoorten. Kortom, dé bomen- en beplantingssite voor en door groenprofessionals.

De TreeEbb omvat een enorme collectie meerstammige bomen, laan- en parkbomen, vormbomen, karakteristieke bomen en solitair heesters. Daarin zoekt de gebruiker eenvoudig op toepassing, formaat, kleur, vorm, standplaats en vele andere plantkenmerken. Waarna de geselecteerde bomen en heesters overzichtelijk worden weergegeven met uitgebreide beschrijvingen en inspirerend fotomateriaal.

www.treeebb.nl
CONTACTPERSONEN
Toon Ebben
Directeur, advies, verkoop en inkoop
0485 31 97 61
t.ebben@ebben.nl
Vincent Knop
Verkoop West-Nederland en Scandinavië, hoofd verkoop
0485 31 92 68
v.knop@ebben.nl
Jasper Haster
Verkoop Oost-Nederland
0485 31 97 54
j.haster@ebben.nl
Wim Beining
Verkoop Nederland, advies beplantingen, dak- en gevelgroen
06 51 20 62 68
w.beining@ebben.nl
Sjoerd Bertisen
Ondersteuning verkoop Nederland
0485 31 97 65
s.bertisen@ebben.nl
Sicco de Boer
Ondersteuning verkoop Nederland
0485 31 97 16
s.deboer@ebben.nl
Thijs Dolders
Adviseur groenprojecten
t.dolders@ebben.nl
Marko Mouwen
Verkoop Zuid-Nederland, België en Groot-Brittanië
0485 31 92 53
m.mouwen@ebben.nl
Marie-Ange Eneman
Verkoop Zuid-Nederland, België en Groot-Brittanië
0485 31 92 54
m-a.eneman@ebben.nl
Ludovine Vandekerkove
Verkoop Zuid-Nederland, België en Groot-Brittanië
0485 31 92 54
l.vandekerkhove@ebben.nl
Jan van Haren
Verkoop Zuid-Nederland, België en Groot-Brittanië
0485 31 97 15
j.vanharen@ebben.nl
Dirk Ebben
Verkoop Tsjechië, inkoop en advies
0485 31 97 61
d.ebben@ebben.nl
Marcus Kuhbrügge
Verkoop Duitsland, regio West-Duitsland
0049 15 15 47 49 332
m.kuhbruegge@ebben.nl
Thomas Franken
Verkoop Zuid-Duitsland, regio Zuid- en Oost-Duitsland
0049 151 54 74 93 32
t.franken@ebben.nl
Burkhard Geyer
Verkoop Duitsland
0485 31 92 64
b.geyer@ebben.nl
Markus Boss
Verkoop Duitsland, regio Noord- en Oost-Duitsland
+49 (0)2801 98 58 395
m.boss@ebben.nl
Maxime Griffiths
Verkoop Frankrijk en Zwitserland
0485 31 92 55
m.griffiths@ebben.nl
Loran Quintelier
Verkoop Frankrijk en Zwitserland
0485 31 97 17
l.quintelier@ebben.nl
Thomas Grolimund
Verkoop Zwitserland
0485 31 97 10
t.grolimund@ebben.nl
Susanne Piesch
Verkoop Oostenrijk en Liechtenstein
+43 676 572 49 64
s.piesch@ebben.nl
Leo Kooijman
Verkoop internationaal
0485 31 97 64
l.kooijman@ebben.nl
Patrick van Kessel
Hoofd inkoop
0485 31 92 63
p.vankessel@ebben.nl
Guus Moors
Inkoop
0485 31 92 61
g.moors@ebben.nl
Hans Cremers
Inkoop
0485 31 92 58
h.cremers@ebben.nl
Alfred Fokker
Hoofd logistiek, internationaal transport
0485 31 97 13
a.fokker@ebben.nl
Rik Broeren
Logistiek, transport planning Nederland, België en Duitsland
0485 31 97 14
r.broeren@ebben.nl
BROCHURES
NIEUWSBERICHTEN ARTIKELEN
FOTOREPORTAGE: Boom in Business kerst- en nieuwjaarsdiner
Gisteren kwamen zo'n twintig jonge professionals uit de boomkwekerijsector bijeen voor het jaarlijkse Boom in Business kerst/nieuwjaarsdiner.
Lees meer
Fruitbomen op dak Erasmus MC getakeld
In Rotterdam zijn onlangs meerdere fruitbomen op het dak van het Erasmus MC getakeld. Het ziekenhuis krijgt heuse boomgaarden op hoogte.
Lees meer
Cobra vindt nieuwe locatie in kerk
De Antonius van Padua-kerk in Vianen krijgt een nieuwe functie als bedrijfspand van Cobra adviseurs. 'Qua ligging is het geweldig', vertelt Joost Verhagen.
Lees meer
23-26 januari: 36e editie IPM Essen
Van dinsdag 23 tot en met vrijdag 26 januari vindt de 36e editie plaats van de Internationale Pflanzenmesse Essen (IPM).
Lees meer
Drie genomineerden in de race voor Tuinbouw Ondernemersprijs 2018
Drie ondernemers maken kans op de Tuinbouw Ondernemersprijs 2018. De genomineerden zijn Royal Lemkes, De Lepelaar en OK Plant.
Lees meer
Presentaties Boom Inspyratie Dag 2017 online
Op donderdag 26 oktober werd bij Boomkwekerij Ebben de Boom Inspyratie Dag georganiseerd. De presentaties van de sprekers staan online.
Lees meer
FOTOREPORTAGE: Boom Inspyratie Dag 2017
Zo'n 250 man verzamelden zich 26 oktober in het Inspyrium in Cuijk om zich te laten bijpraten rond het thema 'bomen inspyreren mensen'.
Lees meer
Bekijk het 'Inspyratieprogramma' van de Boom Inspyratie Dag
Donderdag 26 oktober vindt bij Boomkwekerij Ebben in Cuijk de Boom Inspyratie Dag plaats, met het thema ‘Bomen Inspyreren Mensen’. Lees hier meer over het programma! www. boominnovatiedag.nl Lees meer
Waarom mag u de Boom Inspyratie Dag niet missen?
Heb je je nog niet aangemeld voor de Boom Inspyratie Dag? Wij geven je zes redenen om dat te doen.
Lees meer
Makita demonstreert nieuwste lichting professionele bladblazers
26 oktober zal Makita zijn nieuwste bladblazer demonstreren. Daarnaast zal Makita hun motto toelichten: Accu als het kan, brandstof als het moet.
Lees meer
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Bomen Inspyreren Mensen
Als íemand de ambassadeurspet past en anderen kan enthousiasmeren voor groen, dan is het de groenprofessional. Maar hoe doe je dat?
Bomen Inspyreren Mensen
Als íemand de ambassadeurspet past en anderen kan enthousiasmeren voor groen, dan is het de groenprofessional. Maar hoe doe je dat?
Drie prikkelende projecten tijdens Boom Inspyratie Dag
Op donderdag 26 oktober 2017 organiseren de vakbladen Boomzorg, Stad+Groen en Boom in Business voor de zevende keer de Boom Innovatie Dag. Vanwege het thema Bomen Inspyreren Mensen én vanwege de locatie, het Ebben Inspyrium in Cuijk, is dit evenement eenmalig omgedoopt tot Boom Inspyratie Dag.
Drie bijzondere bomen kleuren Boom Inspyratie Dag
Op donderdag 26 oktober 2017 organiseren de vakbladen Boomzorg, Stad+Groen en Boom in Business voor de zevende keer de Boom Innovatie Dag. Vanwege het thema Bomen Inspyreren Mensen én vanwege de locatie, het Ebben Inspyrium in Cuijk, werd dit evenement eenmalig omgedoopt tot Boom Inspyratie Dag.
Partners van Stad+Groen tijdens de Dag van de Openbare Ruimte
Het totaal-evenement voor ontwerp, inrichting, onderhoud en beheer van openbare ruimte. Wat zijn de activiteiten van de partners van Stad+Groen op dit evenement?
Groen, groener, groenst
Ook in deze uitgave van Stad + Groen weer een forse opsomming van groene projecten. De oogst aan innoverende groenprojecten.
De Keutelbeek stroomt weer door Sittard
Tientallen miljoenen werden geïnvesteerd in de nieuwbouw van het Ligne-project in Sittard en meer dan vijf miljoen in de openbare ruimte.
Groen, groener, groenst
De oogst aan innoverende groenprojecten.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
FOTOREPORTAGE